Kategorie

Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Vaše spokojenost je naše snaha. Pro naše zákazníky nabízíme komplexní politiku návratu. Předtím, než dojde k problému, kontaktujte nás, abyste o vašem návratu prodiskutovali. Většinou jsme schopni poskytnout technickou podporu k vyřešení tohoto problému, nemusíte posílat nic zpět. Pokud se jedná o nenapravitelné vady, můžete se vrátit k naší polovině záruční opravě nebo výměně.

Údržba

(Od data převzetí zboží) do 15 dnů, pokud kvalita má problémy s kvalitou produktu (nehumánní faktory nebo nevznikla vnější poškození), můžete je vrátit zpět do opravy (kupující platí dopravní poplatky). Získali jsme škody na vašem výrobku, opravili jsme je a odeslali je zpátky k vám (zaplatíme zboží za účelem opravy výrobku.) Nebo můžete jít do blízkého místního servisu a opravit vadný výrobek, prosím pak výnosy z údržby, po odečtení nákladů, zaplatíme šekovou kopii. (Poznámka: Jedná se o naši profesionální kvalitu, takže problémem je kvalita konečného úsudku jednotlivých faktorů nebo vnějších sil, aby projekt nebyl úspěšný, nás destabilizují a výsledné náklady na údržbu nám nemohou být kompenzovány, pokud jsou způsobeny lidskými faktory nebo předcházet problémům s kvalitou.)

Nekvalitní problémy

Za 30 dnů (od data obdržení zboží), pokud zjistíte, že nemůžete být vráceni do barvy nebo velikosti výrobku a nahrazen následujícími podmínkami:

1. Výrobek musí být vrácen v původním obalu. 2. Produkt by neměl být používán (kromě testu).

3. Kupující budou platit dávky a dodání zboží.

4. Poté, co je výrobek v dobrém stavu, vyměníme ho a vrátíme zpět.

Odeslat nahradit položky, prosím doručení zboží do našeho účtu. Jakmile bude platba dokončena, nový projekt bude zaslán co nejdříve.

Kvalitní

Za 30 dnů (od data obdržení zboží), pokud je nalezena jakost (nehumánní faktory nebo neodolatelná vnější poškození), můžete je odeslat zpět. Máme dobrý produkt, budeme pro vás nový start, zaplatíme za náhradu nákladu. (Poznámka: Jedná se o naši profesionální kvalitu, takže problém je stabilní osobními faktory, nebo ne jakost výrobku z vnějších škod způsobených zakoupením konečného rozhodnutí nebude opravena, nevrátí náhradu je zdarma a pokud vaše problémy , abychom našli kvalitu, lidské faktory mohou způsobit nebo zamezit zranění.)

Back
Copyright © www.4members.cz Powered by Moderní brýle značek